https://www.ozelgeceler.com/blog

Almanya'da 'hayır'a kapılar ardına kadar açık

Terör yuvası haline gelen Almanya Bakanlarımızın gurbetçilerimizle buluşmasına ve Evet kampanyalarına bir bir yasak getirirken, 'Hayır' kampanyası yapanlara Mannheim Meydanı'nı tahsis etti.

GÜNCEL 17/03/2017 - 09:49
 Almanya'da 'hayır'a kapılar ardına kadar açık
-A +A

Devlet televizyonunda dahil 'Hayır' kampanyaları başlatan Almanya dün ilk kez haddini aşarak Türkiye'yi tehdit etmiş, bugün de referanduma şartlı olarak onay verdiğini açıklamıştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in Hannover programını salon gerçesiyle iptal ettiğini açıklayan Almanya'dan bugün gelen görüntüler şoke etti.

Bakanlarımızın hiç bir şekilde gurbetçi vatandaşlarımızla bir araya gelerek 'Evet' kampanyası yapmasına izin vermeyen başta FETÖ ve PKK'lı teröristlerin yuvası haline gelen Almanya 'Hayır' kampanyası yapanlara Mannheim Meydanı'nı tahsis etti.  

HOLLANDA'NIN YANINDA OLDUĞUNU BELİRTMİŞTİ

Öte yandan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın gurbetçilerimizle buluşmasına izin vermeyen Hollanda'nın faşist tutumu karşısında açıklama yapan Almanya Başbakanı Merkel, Hollanda'nın yanında olduğunu ifade etmişti.

Liseli PornoETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
GÜNCEL kategorisine ait diğer haberler